BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015

[BUSA-ZOMBIE] [Alien Boss, New Weapons, Levels, VIP]
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijava za admina

Go down 
AuthorMessage
Belmin




Posts : 1
Join date : 2015-03-28
Age : 24
Location : Sarajevo

Prijava za admina Empty
PostSubject: Prijava za admina   Prijava za admina I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 1:24 pm

Vaš nick na serveru: DARKKKIS
Godište: 1999
Iskustvo oko adminovanja: Trenutno imam admina na jednom public serveru koji se zobe RedTubeTeam. Server je uvijek pun. Smile
Znanje stranog jezika (poželjno): Njemački poznajem perfektno, a Engleski malo slabije od Njemačkog.
Zašto bi baš vi trebali biti admin: Znam 90% AMX komandi i naravno, kada banujem igrača fino ako postavi demo na forumu ide mu unban, ali ne vjerujem da će biti takvih. Smile
Koliko dugo igrate CS: 6 godina
Komentar: Ja sam igrao na ovom serveru ukupno 2 godine, svaki dan sam ulazio da igram i evo danas sam uveo 3 mojih drugara da igraju samnom na ovom serveru. Nažalost ima veoma puno čitera i stime ne žele da igraju na ovakvim serverima kao i ja.
I evo trenutno sam na serveru i ima jedan VIP koji KORISTI SPEED i još nekakvih, e njih bi rado banovao pa da vide šta je pravednost. Zato ako želite jednog aktivnog admina recite mi. Smile
I ako želite da me dodate na Facebook-u recite mi.
Lijep pozdrav.
Back to top Go down
 
Prijava za admina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za admina
» Prijava za admina
» Prijava za admina
» Prijava za admina
» NOVE PRIJAVE ZA ADMINSTRATORE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015 :: ZM Community - Bitno :: Prijave i zahtjevi :: Prijava za admine-
Jump to: