BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015

[BUSA-ZOMBIE] [Alien Boss, New Weapons, Levels, VIP]
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijava za admina

Go down 
AuthorMessage
Hrki




Posts : 1
Join date : 2014-08-10

Prijava za admina Empty
PostSubject: Prijava za admina   Prijava za admina I_icon_minitimeSun Aug 10, 2014 9:19 am

Vaš nick na serveru :Hrki
Godište : 1997
Iskustvo oko adminovanja:Bio sam admin na vise servera a neki od njih su PK pro hunters basebuilder i pub,Cika krusevac cod mw4,daglas(novootvoreni srw).....
Znanje stranog jezika (pozeljno):JAko dobro poznavanje engleskog jezika
Zašto bi baš vi trebali biti admin : Aktivan sam na serveru i volim pomagati igracima da postanu bolji a ne ih izrugivati i govoriti im da su noobovi i botovi Smile
Koliko dugo igrate CS : Igram cs odprilike 5-6 godina a na Busa Zm serveru igram jako dugo a dokaz tomu je da sam igro jos onda kada je postojao veliki klan Zeus i kada su admini bili Alen i kovacko te kada je siren zm mogao sa svojim krikom skoro sve zaraziti....
Komentar : Volio bih jako biti admin na tom serveru da pomognem igracima jer imam dosta iskustva s adminom...sada Vi odlucite dalje pozz Very Happy
Back to top Go down
 
Prijava za admina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za admina
» prijava za admina :)
» Prijava za admina
» NOVE PRIJAVE ZA ADMINSTRATORE
» Prijava za admina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BUSA ZOMBIE FORUM :78.47.115.149:27015 :: ZM Community - Bitno :: Prijave i zahtjevi :: Prijava za admine-
Jump to: